Raksti

Bezmaksas vēderdeju nodarbība

Aicinām sievietes uz jaunu Bellydance nodarbību grupu, sākot “no nulles”. Vecumam un iepriekšējās sagatavotības līmenim nav nozīmes. Pirmā nodarbība notiks otrdien, 9. janvārī plkst. 19:30-20:30. [facebook event]

Līdzi jāņem ērts apģērbs un zeķītes. Nodarbību turpmākais kurss notiks otrdienās plkst. 19:30-20:30 un sestdienās plkst. 13:00-14:00. Tāpat aicinām Jūs arī uz citām iesācēju grupām: otrdienās un piektdienās 19:15, trešdienās 18:30 un sestdienās 11:00. Abonements ir derīgs visās grupās.

Tikai 9. janvārī 1 nodarbība būs BEZ MAKSAS, piedāvāsim arī 15% atlaidi pirmajam abonementam!

Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbībām ir obligāta: tālr. 28320338, elmirashow@gmail.com. Studijas adrese: Rīgā, Lāčplēša ielā 24 (divas deju zāles 6. stāvā, ēkā ir lifts).

Tāpat aicinām Jūs uz citām nodarbībām mūsu studijā: strečings, dejas plastika, dejas teātris meitenītēm no 8 gadu vecuma, austrumu dejas meitenītēm no 5 gadu vecuma, Zumba Kids meitenēm un zēniem 5-10 gadu vecumā.

Cenas:
1 nodarbība – 7 eiro
4 nodarbības – 23 eiro (nav derīguma termiņa), ar atlaidi 19,50 eiro!
6 nodarbības – 33 eiro (abonements derīgs 6 nedēļas), ar atlaidi 28 eiro!
8 nodarbības – 40 eiro (abonements derīgs 4 nedēļas), ar atlaidi 34 eiro!

spacer

Austrumu dejas meitenēm vecumā no 6 – 9 gadiem

Daudziem ir zināms fakts, ka nodarbošanās ar dejām, tostarp arī austrumu dejām, ir ļoti noderīgas veselībai un deja atstāj pozitīvu iespaidu uz jebkura vecuma cilvēkiem, tajā skaitā bērniem.

Sākumskolas vecums (6 – 9 gadi) ir viens no vislabvēlīgākajiem periodiem deju nodarbību uzsākšanai, tā kā bērna attīstības līmenis ir jau pietiekams deju tehniku kombināciju apgūšanai – un arī no psiholoģiskā skatpunkta šajā periodā bērns ir vēl atvērts un sabiedrisks, nevis kautrīgs un noslēgts, kā tas notiek tuvāk pusaudža vecumam. Daudzi bērni, kuri nav sākuši nodarboties ar kādām kustību aktivitātēm sākumskolas vecumā, vēlākos gados jau vairs nevēlas ne ar ko nodarboties un nepadodas nekādai vecāku pierunāšanai.

Un tātad – kur tad slēpjas dejas nodarbību derīgais iespaids uz tieši sākumskolas vecuma bērniem?

spacer

Mūsu pasniedzēja – Alīna Pol

Turpinot Jūsu iepazīstināšanu ar daiļajām studijas “Elmira” pasniedzējām, stādām Jums priekšā Alīnu Pol, kura nodarbojas ar austrumu dejām no 2010. gada, jau četrus gadus vēlāk kļūstot par pasniedzēju. Alīna ir austrumu deju grupas “Elmira Show” dalībniece un kopā ar citām tās dejotājām uzstājas uz Jaunā Rīgas teātra skatuves režisora Alvja Hermaņa izrādē “Pakļaušanās”.

“Skaista vēlas un var būt katra sieviete!” saka Alīna Pol.

spacer
spacer
spacer