Foto

Mūsu pasniedzēja – Alīna Pol

Turpinot Jūsu iepazīstināšanu ar daiļajām studijas “Elmira” pasniedzējām, stādām Jums priekšā Alīnu Pol, kura nodarbojas ar austrumu dejām no 2010. gada, jau četrus gadus vēlāk kļūstot par pasniedzēju. Alīna ir austrumu deju grupas “Elmira Show” dalībniece un kopā ar citām tās dejotājām uzstājas uz Jaunā Rīgas teātra skatuves režisora Alvja Hermaņa izrādē “Pakļaušanās”.

“Skaista vēlas un var būt katra sieviete!” saka Alīna Pol.

spacer
spacer

Oāze 2016

Sveicam mūsu austrumu skaistules ar uzvarām starptautiskajā konkursā “OĀZE 2016”, kurš norisinājās Lietuvā!

Grupa, folklora – 1. vieta // Grupa, oriental – 3. vieta // Jeļena Šilenkova, profesionāļu solo – 3. vieta // Anastasija Košeļeva, junioru solo, oriental – 3. vieta un junioru solo, folklora – 3. vieta.

spacer
spacer

Dejas plastika un Shakira dance

Aicinām Jūs pievienoties jaunām nodarbību grupām dejas plastikā un “Shakira dance”! Nodarbības notiek studijā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 24.

DEJAS PLASTIKA – pirmdienās plkst. 20:15 (nodarbības garums 60 minūtes)
DEJAS PLASTIKA + SHAKIRA DANCE – sestdienās plkst. 10:00 (nodarbības garums 90 minūtes)

Dejas plastikas nodarbībās mērenā tempā savienoti dažādu dejas stilu labākie vingrinājumi, lai uzlabotu stāju, ķermeņa lokanību un plastiku. Shakira Dance ir ugunīga mūsdienu, latīņamerikāņu un austrumu deju kombinācija, intensīvās nodarbības labi sasildīs Jūs aukstos laika apstākļos, uzlabos figūru, pacels garastāvokli, attīstīs plastiku un koordināciju.

Nodarbību un abonementu cenas: [info]. Ar iepriekšēju pierakstīšanos – ievadnodarbība bez maksas! Tālr. 28320338.

gracija

spacer