Studija Foto 

Aicinām uz Jauno Rīgas teātri!

Uzmanību!! 18. maijā notiks Jaunā Rīgas teātra režisora Alvja Hermaņa izrādes “Pakļaušanās” PĒDĒJAIS SEANSS! Tā ir izrāde, kas veidota pēc Mišela Velbeka romāna un kurā uzstājas arī deju kolektīvs “Elmira Show”. Biļetes iegādājamas teātra mājaslapā www.jrt.lv. Te Jums arī maza dāvaniņa, pāris kadri no aizkulisēm – minūti pirms izrādes sākuma 🙂  

Read More

Mūsu pasniedzēja – Alīna Pol

Turpinot Jūsu iepazīstināšanu ar daiļajām studijas “Elmira” pasniedzējām, stādām Jums priekšā Alīnu Pol, kura nodarbojas ar austrumu dejām no 2010. gada, jau četrus gadus vēlāk kļūstot par pasniedzēju. Alīna ir austrumu deju grupas “Elmira Show” dalībniece un kopā ar citām tās dejotājām uzstājas uz Jaunā Rīgas teātra skatuves režisora Alvja Hermaņa izrādē “Pakļaušanās”. “Skaista vēlas un var būt katra sieviete!” saka Alīna Pol.

Read More

Oāze 2016

Sveicam mūsu austrumu skaistules ar uzvarām starptautiskajā konkursā “OĀZE 2016”, kurš norisinājās Lietuvā! Grupa, folklora – 1. vieta // Grupa, oriental – 3. vieta // Jeļena Šilenkova, profesionāļu solo – 3. vieta // Anastasija Košeļeva, junioru solo, oriental – 3. vieta un junioru solo, folklora – 3. vieta.

Read More