Pavasara meistarklase

Aicinām Jūs uz atklāto meistarklasi – “SKATUVISKĀ TĒLA RADĪŠANA”! Meistarklase norisināsies studijā “Elmira” šī gada 23. martā no plkst.11:00 līdz 17:00 un būs orientēta uz praktizējošām dejotājām, kuras vēlas iemācīties pareizi un efektīvi pielietot skatuves grimu, kā arī ātri un akurāti sakārtot matus, lai radītu neatvairāmu, līdz sīkumiem pārdomātu skatuves tēlu. Meistarklasē Jums būs iespējams ne tikai ieraudzīt skatuves grima pielietošanas tehniku, bet arī patstāvīgi to atkārtot profesionāla vizāžista vadībā!

Tuvākās meistarklases tēmas būs: 1) “Arābiskais zelta grims acīm”; 2) matu sakārtojums stilā “Krāšņie viļņi un neatvairāmās cirtas”. Meistarklasi vadīs profesionāla vizāžiste ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi ALĪNA POL un profesionāla stiliste-friziere ar vairāk nekā 13 gadu pieredzi OKSANA MJATKINA.

Nodarbības ietvaros tiks analizēta arī Jūsu personīgi pieejamā kosmētika un tās efektīvākais pielietojums – droši ņemiet to līdzi! Pēc vēlēšanās būs iespējams saņemt īsas individuālas rekomendācijas par grima un matu sakārtojuma radīšanu. Meistarklases noslēgumā Jūs gaidīs profesionāla fotosesija, lai iemūžinātu fotogrāfijā Jūsu brīnišķīgo tēlu un atstātu dažus kadrus piemiņai par šo patīkamo emociju pilno dienu. Fotosesijas vajadzībām Jūs varat paņemt līdzi arī klasisko arābu tērpu.

Lai pasākums norisinātos ne tikai informatīvi un jautri, bet arī garšīgi, droši ņemiet līdzi savus mīļākos saldumus, organizēsim kopā gardu bufeti ar aromātisku tēju!

Dalības maksa meistarklasē ir €25 no personas. Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš! Tālr. 28320338, e-pasts: elmirashow@gmail.com.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment