Rudens atlaides jauniešu grupai!

Deju studija “Elmira” rudenī uzņem meitenes no 6 gadu vecuma jaunās deju nodarbību grupās! Studija atrodas pašā Rīgas sirdī – Lāčplēša ielā 24 (starp Tērbatas un Kr. Barona ielām), mājīgā un siltā telpā ar augstiem griestiem un parketa grīdām, Jūsu ērtībai ir arī gaisa dzesinātājs un kondicionieris. Nodarbībām nepieciešama iepriekšēja reģistrācija! Tālrunis 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com.

Tikai līdz 10. septembrim iespējams iegūt 15% atlaidi pirmajam abonementam!

MŪSU AUDZĒKŅU VIDEO:

1) meitenes 12-17 gadu vecumā, nodarbojas mūsu studijas austrumu deju grupā no nulles līmeņa vidēji 4 gadus

2) meitenes 10-12 gadu vecumā, nodarbojas apmēram 2-3 gadus

Nodarbības meitenēm vecumā no 6 līdz 12 gadiem notiks otrdienās un ceturtdienās plkst. 16:15, sākot no 8. septembra. Programmā paredzēta vispārējā horeogrāfiskā sagatavošana, pareiza ķermeņa nostādīšana, skaistu roku un kāju pozīciju izstrādāšana, darbs ar plastiku un grāciju, kā arī folkloras deju, šova priekšnesumu un deju apguve austrumu stilā, lai uzstātos koncertos un piedalītos konkursos.

Austrumu bāzes tehnikas nodarbības meitenēm vecumā no 12 līdz 16 gadiem notiks pirmdienās un piektdienās plkst. 19:15, sestdienās plkst. 12:00, sākot no 7. septembra, svētdienās plkst. 17:00, sākot no 13. septembra. Bāzes tehnikas kurss ilgst 2 mēnešus, pēc tam sākas deju iestudējumu mācīšanās priekšnesumiem, un jau janvārī būs iespēja parādīt sasniegto uz skatuves. Šī programma tāpat veicina stāju, plastiku un grāciju.

Papildus visiem vecumiem rekomendējam apmeklēt klasiskās horeogrāfijas (baleta) nodarbības svētdienās plkst. 12:00 un strečinga nodarbības pirmdienās un sestdienās plkst. 17:00. Uz šīm nodarbībām tāpat var nākt visi, kas vēlas uzlabot savu stāju un saišu-muskuļu elastību.

Arī mammas var droši pievienoties visās nodarbībās! 🙂

Deju studija “Elmira” ir dibināta 2006. gadā. Studijas mākslinieciskā vadītāja ir Jeļena Šilenkova – profesionāla horeogrāfe, pasniedzēja un dejotāja. Tāpat ar Jums strādās vislabākie dažādu dejas virzienu viespasniedzēji. Ik gadu studija organizē vairākus koncertus saviem audzēkņiem, kā arī deju konkursus, labdarības koncertus un sadarbības projektus ar citiem mākslas veidiem, kā arī ikgadējo Jaunatnes austrumu deju festivālu “Dārgumu lādīte”.

elmira

Līdzīgi raksti

Leave a Comment