Atvērtās nodarbības bērnu grupās

Deju studija “Elmira” rudenī uzņem meitenes 6 – 16 gadu vecumā jaunās austrumu deju nodarbību grupās.

Aicinām uz ATVĒRTAJĀM NODARBĪBĀM šī gada septembra izskaņā, kurās iespējams piedalīties vienā nodarbībā BEZ MAKSAS un iepazīties gan ar studijas pasniedzējiem un to darba metodi, gan uzzināt it visu par studijas nodarbību sarakstiem un maksu, kā arī iegūt informāciju par iespējamām atlaižu programmām un gaidāmajiem deju skolas “ELMIRA” koncertiem.

♥ 22. un 24. septembris – nodarbību sākums plkst. 16:00
26. septembris – nodarbības sākums plkst. 13:15 3. oktobris – nodarbības sākums plkst. 13:15
♥ 27. septembris – nodarbības sākums plkst. 17:00

Atvērtajām nodarbībām nepieciešama iepriekšēja reģistrācija – VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! Tālrunis 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com. Tikai šajos datumos būs iespējams iegādāties studijas abonementus oktobrim ar 30% atlaidi! Tātad, oktobrī Jūs varēsiet apmeklēt 8 nodarbības par tikai 22,50€ (pamata cena ir 32€).

Studija atrodas pašā Rīgas sirdī – Lāčplēša ielā 24 (starp Tērbatas un Kr. Barona ielām), mājīgā un siltā telpā ar augstiem griestiem un parketa grīdām, Jūsu ērtībai ir arī gaisa dzesinātājs un kondicionieris. Nodarbības meitenēm vecumā no 8-12 gadiem notiks otrdienās un ceturtdienās plkst. 16:15, vecumā no 6-10 gadiem – sestdienās plkst. 13:15. Audzēknes no 13 gadu vecuma var nākt uz pieaugušo nodarbībām saskaņā ar studijas grafiku. Bāzes tehnikas nodarbības pieaugušo grupai notiek pirmdienās un piektdienās plkst. 19:15, sestdienās plkst. 12:00 – uzņemšana grupās notiek līdz 26. septembrim. Savukārt, no 27. septembra sāksies uzņemšana grupā ar nodarbībām svētdienās plkst. 17:00.

Tāpat studija “ELMIRA” piedāvā nodarbības klasiskajā horeogrāfijā un stretčingā, individuālās un draugu-kolēģu grupu nodarbības, meistarklases vecmeitu ballītēm un citām svinībām, nodarbības šovgrupā un iespēju uzstāties uz skatuves, piedalīties konkursos.

Deju studija “Elmira” ir dibināta 2006. gadā. Studijas mākslinieciskā vadītāja ir Jeļena Šilenkova – profesionāla horeogrāfe, pasniedzēja un dejotāja. Tāpat ar Jums strādās vislabākie dažādu dejas virzienu viespasniedzēji. Ik gadu studija organizē vairākus koncertus saviem audzēkņiem, kā arī deju konkursus, labdarības koncertus un sadarbības projektus ar citiem mākslas veidiem. Studijas audzēknes ir ieguvušas neskaitāmas godalgas dažādos deju konkursos!

Mūsu audzēkņu video:

Līdzīgi raksti

Leave a Comment