Aicinām ciemos! :)

ATVĒRTO DURVJU DIENA deju studijā “Elmira” – aicinām visus, kas vēlas iepazīties ar studiju un tās pasniedzējiem, kā arī apmeklēt BEZMAKSAS austrumu deju nodarbību iesācējām, noskatīties audzēkņu priekšnesumus un izmēģināt dejas metidāciju. Tāpat varēsiet uzzināt sīkāk par studijas darba grafiku, cenām un studijas koncertiem, kā arī iegūt 20% atlaidi Jūsu pirmajam abonementam!

Abonementu cenas ar atlaidi:
4 nodarbībām 20€ – 20% = 16€
6 nodarbībām 27€ – 20% = 21.50€
10 nodarbībām 40€ – 20% = 32€

Studija “Elmira” atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 24 (mājīga zāle ēkas 6. stāvā).

Tāpat gaidām ciemos visus, kas mūs zina, uz austrumu ballīti pēc deju nodarbības – pavadīsim kopā šo svētdienu siltā, draudzīgā atmosfērā! Līdzi aicinām ņemt groziņus ar gardumiem, noderēs arī vienreizējās lietošanas glāzes karstiem un aukstiem dzērieniem, tēja/kafija/sula.

Programma 31. janvārī:
16:00 bezmaksas nodarbība iesācējām
17:15 AUSTRUMU BALLĪTE
19:15 dejas meditācija

IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTĪŠANĀS uz visu pasākumu vai jebkuru tā daļu ir obligāta – vietu skaits diemžēl ierobežots!

Austrumu deju studija “Elmira”, viena no lielākajām šādu deju studijām Latvijā, aicina uz nodarbībām meitenes un sievietes jebkurā vecumā un sagatavotības līmenī, mēs piemeklēsim tieši Jums piemērotu grupu.

Deju nodarbības ir brīnišķīgs veids daudzpusīgai bērnu un pieaugušo attīstībai caur mākslu un fizisko kultūru. Dejas ir veselība, skaistums, grācija un labs garastāvoklis ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienas dzīvē.

Studijas kontaktinformācija: tālr. 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com

Līdzīgi raksti

Leave a Comment