Baltijas valstu pasniedzēju meistarklases studijā „Elmira”

Visiem, kas iemīlējušies dejā, piedāvājam 14. februāri sākt ar meistarklašu apmeklējumu, kuras pasniegs brīnišķīgas pasniedzējas no visām Baltijas pusēm:

10:00 Julianna Pētersone (Latvija) – „Šaabi”
12:00 Dovile Karpusenkaite Mikučioniene (Lietuva) – „Drum solo”
14:15 Isar Al-Aziz (Igaunija) – „Baladi progresija”

Meistarklases norisināsies studijā „Elmira” – Rīgā, Lāčplēša ielā 24 (6. stāvā). Maksājot līdz 8. februārim, cena par vienu meistarklasi ir 20 eiro, par divām 35 eiro, par trim 45 eiro; maksājot pēc 8. februāra, cena par vienu meistarklasi ir 25 eiro, par divām 40 eiro, par trim 50 eiro. IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA, vietu skaits ierobežots (tālr. 28320338, elmirashow@gmail.com).

JULIANNA PĒTERSONE (Latvija) – “Šaabi”
Šaabi ir nebēdnīga horeogrāfija jautrai dziesmiņai par zemenīti, kura daudz flirtē ar citiem augļiem. Uzvedums radīts uz dziesmas teksta pamata (pilns tulkojums tiek piedāvāts nodarbībā). Meistarklasē tiks izstāstīts par uzstāšanās manieri Šaabi stilā, analizēsim atsevišķas bāzes kustības un to sarežģītākas formas, kas iekļautas horeogrāfijā. Meistarklase būs interesanta visos sagatavotības līmeņos!

DOVILE KARPUSENKAITE MIKUČIONIENE (Lietuva) – “Drum solo” (jauna horeogrāfija)
Austrumu dejas sirds ir bungu ritmi, nepalaidiet garām izdevību izanalizēt šo brīnišķīgo dejas uzvedumu no Doviles!

ISAR AL-AZIZ (Igaunija) – “Baladi progresija”
Baladi progresijas uzvedums, uz kura pamata parunāsim par sevis pasniegšanu dejā, darbu ar līnijām un izpildījuma estētiku.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment