Iemācies dejot atpūtas laikā!

Aicinām uz bezmaksas RELAX DANCE ievadnodarbību 5. oktobrī plkst. 18:00 Deju studijā “Elmira”! Atrodamies Rīgā, Lāčplēša ielā 24 (6. stāvā).

Nākotnē šīs grupas nodarbības norisināsies trešdienās plkst. 18:00 un sestdienās plkst. 13:00. Iepriekšēja pierakstīšanās ir obligāta – vietu skaits grupā ierobežots! Kontaktiem: tālr. 28320338, elmirashow@gmail.com

Tikai 5. oktobrī – īpaša atlaide pirmajam abonementam 20%! Tas nozīmē, ka par 8 nodarbībām 36€ vietā maksāsiet tikai 29€, par 6 nodarbībām 30€ vietā 23€ vai par 4 nodarbībām 22€ vietā 17,50€.

Iemācies dejot atpūtas laikā!

Mūsdienu pasaules trakajā ritmā sievietei reizēm ir grūti atrast iespēju atslābināties, atpūsties, ieskatīties sevī. Šī nodarbība būvēta uz lēnu, plastisku kustību pamata pie mierīgas, atslābinošas mūzikas. Lieliski būs piemērota sievietēm, kuras grib atslābināties, noņemt gan fizisko, gan emocionālo spriedzi, atslēgties no ikdienas darbiem, iegremdēties skaistā mūzikā un plūstošās kustībās. Blakus vispārējam atslābinošajam efektam atstrādāsies dejas kustību mīkstums un plastiskums. Tāpat tas ir lielisks paņēmiens, kā kļūt lokanākai, plastiskākai un sieviešķīgākai, nenogurdinot sevi ar intensīviem treniņiem.

Deju studija ELMIRA ir dibināta 2006. gadā. Mēs piedāvājam atsevišķas grupas visiem vecumiem (bērni, juniori, pieaugušie, seniori) un dažādiem mērķiem (veselība, uzstāšanās uz skatuves, konkursi). Mums ir daudz programmu, no kurām Jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko: Relax dance, Shakira dance, Strečings, Dejas plastika, Klasiskā deja (balets), Vēderdejas, Tribal Fusion, Dejas teātris meitenēm 8-12 gadu vecumā, Austrumu dejas meitenēm 5-15 gadu vecumā. Visi interesenti varēs uzstāties koncertos, konkursos un festivālos, kurus organizē studija ELMIRA, kā arī citos Latvijas un starptautiskos pasākumos.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment