Aicinām uz labdarības pasākumu!

720x360

9. oktobrī aicinām Jūs uz LABDARĪBAS deju maratonu un austrumniecisku ballīti! Deju studija “ELMIRA” aicina visus interesentus piedalīties labdarības akcijā, kas veltīta biedrībai “BALTAIS SUNS”. Pasākums notiks no plkst. 10:30 – 15:00.

Biedrība “Baltais Suns” ir organizācija, kas Latvijā attīsta suņu – neredzīgo pavadoņu jomu. Biedrība organizē informatīvas kampaņas sabiedrības zināšanu līmeņa celšanai, sapratnes veicināšanai; tās rindās ir arī praktizējoši kinologi, kas apmāca topošos pavadoņus un gatavo tos produktīvai sadarbībai ar nākamo saimnieku.

Visi, kas to vēlas, varēs ziedot jebkuru summu biedrībai “Baltais Suns” un piedalīties labdarības deju maratonā un austrumu stila ballītē 9. oktobrī Deju studijā “ELMIRA (Lāčplēša ielā 24, 6. stāvā). Turpat studijā atradīsies biedrības ziedojumu kastīte. Jūs varat ierasties jebkurā laikā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un pievienoties šai labdarības akcijai! Grupu nodarbības paredzētas sievietēm; līdzi nepieciešams ērts sporta apģērbs un zeķītes. Vīriešus šoreiz aicinām tikai uz tējošanu un austrumu ballīti 🙂 Iepriekšēja pieteikšanās grupu nodarbībām obligāta, jo vieta deju zālē ir ierobežota!

Kontaktinformācija: tālr. 28320338, e-pasts: elmirashow@gmail.com.

Programma:
10:30 Vēderdejas iesācējām no nulles
11:00 Dejas plastika
11:30 Shakira dance
12:00 Relax dance
12:30 Tējas dzeršana (nesiet līdzi gardumus pie tējas)
13:00-15:00 Austrumnieciska ballīte ar Deju studijas “ELMIRA” audzēkņu un pasniedzēju priekšnesumiem, tējošanu un pārsteigumiem skatītājiem

Būsim priecīgi par ikkatru viesi! Uz tikšanos!

Līdzīgi raksti

Leave a Comment