Mūsu pasniedzēja – Nataļja Džurilo

Drīz sāksies jaunā deju sezona, un mēs priecājamies par iespēju uzsākt Jūsu iepazīstināšanu ar mūsu lielisko treneru komandu studijā “ELMIRA”!

Nataļja Džurilo ir austrumu deju studijas “ELMIRA” pasniedzēja un šovgrupas “ELMIRASHOW” dejotāja.

“Man deja ir sava veida tilts starp ķermeni un dvēseli,” saka Nataļja.

“Tā dod iespēju atslābināties, sadzirdēt sevi, sajust savu sievišķīgo enerģiju. Jo ļoti bieži sieviete ir spiesta dzīvot nemitīgā spriedzē, kurā nav iespējas apstāties, noturēt dzīvinošu pauzi, vienkārši pabūt sievietei – uz neilgu laiku atmetot vajadzīgās, taču diezgan nogurdinošās sociālās lomas.

 

Deja sievietei ir kā uzlādes ierīce – neilgā laika sprīdī (vienā stundā, jo šajā kontekstā ir runa par deju nodarbību) tā sniedz iespēju atslogot smadzenes, noņemt stresu un pretī saņemt pozitīvas enerģijas lādiņu, kas palīdzēs atgriezties pie ikdienas darbiem spēka pilnai un ar pozitīvu skatu uz nākotni.”

Nataļja strādā ar dažādām vecumu kategorijām, tajā skaitā ļoti iemīlējusi sadarbību ar sievietēm brieduma vecumā un seniorēm.

“Vislielākā balva man kā trenerim ir starojošās un laimīgās manu audzēkņu acis. Šis skatiens nav atkarīgs ne no vecuma, ne fiziskās sagatavotības līmeņa – tā ir gaisma, kas nāk no dvēseles dziļumiem un katru sievieti padara brīnišķīgu.”

Ar dejām Nataļja aizraujas kopš bērnības, skolas vecumā nodarbojusies ar krievu tautas dejām un balles dejām. Ar austrumu dejām nodarbojas kopš 2006. gada. No 2013. gada ir deju pasniedzēja studijā “ELMIRA”.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment