Mūsu pasniedzēja – Alīna Pol

Turpinot Jūsu iepazīstināšanu ar daiļajām studijas “Elmira” pasniedzējām, stādām Jums priekšā Alīnu Pol, kura nodarbojas ar austrumu dejām no 2010. gada, jau četrus gadus vēlāk kļūstot par pasniedzēju. Alīna ir austrumu deju grupas “Elmira Show” dalībniece un kopā ar citām tās dejotājām uzstājas uz Jaunā Rīgas teātra skatuves režisora Alvja Hermaņa izrādē “Pakļaušanās”.

“Skaista vēlas un var būt katra sieviete!” saka Alīna Pol.

“Tomēr skaistuma izpratne katrai sievietei ir cita. Man sievietes skaistums vispirms nozīmē veselību!

 

Tā ir pašpārliecināta sieviete, kura prot un ar katru dienu arvien vairāk iemācās mīlēt un pieņemt savu individualitāti, vienlaikus nenogurstoši attīstoties, pilnveidojoties un izmēģinot sevi visdažādākajos virzienos, priecājoties par katru savu sasniegumu! Tā ir sieviete, kura prot un vēlas strādāt ar sevi, veidojot sevī mugurkaulu un pašcieņu.”

Alīna uzskata, ka austrumu dejas ir absolūti sievišķīgs, apburošs pašizpausmes un attīstības paņēmiens:

“Tas ir brīnišķīgs veids, kā iepazīt savu ķermeni un tā iespējas, kā iemācīties pārvaldīt ne tikai ķermeni, bet arī domas, iegūt veselību un harmoniju. Austrumu dejas ir paņēmiens, kas ļauj Jums kļūt par dārgumu pašai sev! Tā ir iespēja piepildīt savu sievišķīgo dabu, kura prot smelties iedvesmu un iedvesmot, mīlēt un būt mīlētai!”

Plašāka informācija par pasniedzēju Alīnu Pol (krievu val.): http://elmirashow.lv/?page_id=239

Līdzīgi raksti

Leave a Comment