Jaunas grupas bērniem

Organizējam jaunas rudens grupas meitenēm 6 – 9 un 10 – 16 gadu vecumā.

Mūsu studija atrodas pašā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 24 (starp Tērbatas un K. Barona ielām). Iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbībām ir obligāta! Nodarbības vecuma grupai 6-9 gadi notiek otrdienās plkst. 15:50-16:50 (dejas nodarbība) un ceturtdienās plkst. 15:50-18:00 (dejas nodarbība + stiepšanās vingrinājumu komplekss). Nodarbības vecuma grupai 10-16 gadi notiek otrdienās plkst. 19:15 un ceturtdienās plkst. 16:15-17:50.

10. un 12. oktobrī piedāvājam ierasties uz BEZMAKSAS izmēģinājuma nodarbību
un iegādāties abonementus ar 15% atlaidi!

Deju studija ELMIRA ir izveidota 2006. gadā, un tās mākslinieciskā vadītāja ir profesionāla horeogrāfe, pasniedzēja un dejotāja – Elmira (Jeļena Šilenkova). Ik gadu studija organizē vismaz 3 audzēkņu atskaites koncertus, kā arī deju konkursus, labdarības koncertus un sadarbības projektus ar citu mākslas veidu ietveršanu. Studijas audzēknes ir konkursu balvu ieguvējas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Bērnu apmācības programma studijā ELMIRA iekļauj sevī vairākus virzienus: klasisko deju, skatuvisko tautas deju, adaptīvo vingrošanu, austrumu dejas pamatus.

Mēs piedāvājam speciālu programmu, kura der jaunākā skolas vecuma bērniem. Apmācība palīdz attīstīt horeogrāfijas iemaņas, nostiprina dažādas muskuļu grupas, palīdz izjust savu ķermeni, izteikt emocijas dejā. Bērni no agra vecuma uzstājas uz skatuves un piedalās deju projektos, festivālos, konkursos, atskaites koncertos. Iestudējot horeogrāfiskus priekšnesumus un iegaumējot secīgu kustību virknes, bērns mācās mijiedarboties ar citiem bērniem un izrāda radošu aktivitāti. Katra meitenīte ar prieku piemērīs sev austrumu princeses tēlu.

Mūsu mērķi deju apmācībā:
– fiziskā attīstība atbilstoši bērna vecumposma īpatnībām;
– radošo spēju attīstīšana;
– māksliniecisko spēju attīstīšana;
– bērna adaptācija sociālajā vidē un komunikācijas spēju attīstīšana;
– dzīvesprieka, apmierinājuma un veselīga dzīvesveida veicināšana ceļā uz bērna laimi tālākajos dzīves gados.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment