Arābu ritmu meistarklases un individuālās nodarbības

Aicinām dažādu līmeņu bellydance dejotājas (gan iesācējas, gan pieredzējušas un pat sevišķi prasmīgās) uz jaunām arābu ritmu meistarklasēm – 20. un 24. oktobrī studijā ELMIRA. Studijas deju zāles atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 24 (6. stāvā).

Meistarklases vadīs diplomēts perkusionists Jevgēņijs Kassaurovs – pedagogs un komponists, kurš darbojas dažādos mūzikas stilos. Ar arābu mūziku iepazinies festivālos “Ahlan Wa Sahlan” un “Nile Group” Ēģiptē, kur mācījies pie perkusionista Mansura no Fifi Abdu orķestra. Arānu orķestra sastāvā kā perkusionists piedalījies Baltijas Bellydance & Flamenko kongresā.

Savukārt praktiskās nodarbības vadīs Jeļena Šilenkova (Elmira) – deju studijas ELMIRA mākslinieciskā vadītāja un šovgrupas “ELMIRASHOW” dejotāja, kā arī Jaunatnes austrumu deju festivāla-konkursa “Dārgumu lādīte” organizatore, Jaunā Rīgas teātra izrādes “Pakļaušanās” (rež. Alvis Hermanis) un daudzu citu projektu horeogrāfe.

UZMANĪBU! Ir iespējams organizēt individuālās nodarbības un padejot pie darbukas ritmiem! Skat. informāciju zemāk.

MEISTARKLAŠU GRAFIKS:

20. oktobrī

18:00 – 19:30 Praktiskā nodarbība sevišķi pieredzējušo līmenī, nelielas dejas kompozīcijas iestudēšana piemēra labad un dažādu ritmu savienošanas variantu izpēte; šī nodarbība būs noderīga nākamajām konkursa “Dārgumu lādīte 2018” dalībniecēm. Nodarbības maksa 15 eiro.

24. oktobrī

16:45 – 17:45 Praktiskā nodarbība vidējam līmenim, dažādi kustību kombinēšanas varianti pie maksum, baladi, saidi. Nodarbības maksa 10 eiro.

19:00 Ievadlekcija par arābu ritmiem tām audzēknēm, kuras pirmoreiz apmeklē mūsu meistarklases vai vēlas atsvaidzināt savas zināšanas. Lekcijas apmeklējums atsevišķi 10 eiro, kopā ar praktisko nodarbību plkst. 19:45 – 15 eiro.

19:45 Praktiskā nodarbība iesācējām (tajā skaitā arī tām, kas nodarbojas no šī mācību gada, tā kā nodarbība vērsta nevis uz kombināciju mācīšanos, bet vienkāršām kustībām pie dzīvās mūzikas, lai pirmkārt saklausītu un izjustu ritmu). Nodarbības maksa 10 eiro, kopā ar ievadlekciju plkst. 19:00 – 15 eiro.

• ĪPAŠAS CENAS paredzētas studijas “Elmira” audzēknēm – jautājiet savām pasniedzējām!

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits deju zālē ir ierobežots. Pieteikšanās uz tālruni 28320338 vai e-pastu elmirashow@gmail.com.

Individuālās nodarbības iespējams organizēt no 20. – 27. oktobrim Jums ērtā laikā. Nodarbībās Jūs varēsiet pievērsties kustību kombināciju izstrādei, kā arī izmēģināt improvizēšanu pie mainīgiem ritmiem. Tāpat iespējams atsevišķi noklausīties teorētiskās lekcijas.

Individuālo nodarbību maksa: 30 minūtes – 30 eiro, 60 minūtes – 50 eiro.

Papildus informācija: tālr. 28320338, elmirashow@gmail.com.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment