Bezmaksas nodarbības bērniem! Dejas teātris u.c.

Ar BEZMAKSAS ievadnodarbībām uzņemam bērnus JAUNĀS RUDENS NODARBĪBU GRUPĀS:

UZMANĪBU! Mainīti daži laiki un datumi!

  1. Austrumu dejas meitenēm vecumā no 5 – 9 gadiem. Bezmaksas atvērtā nodarbība 7. novembrī! Nodarbību grafiks – otrdienās un ceturtdienās plkst. 15:50.
  2. Stiepšanās nodarbības meitenēm un zēniem vecumā no 5 – 9 gadiem. Bezmaksas atvērtā nodarbība 9. novembrī! Nodarbību grafiks – ceturtdienās plkst. 16:50; otra diena tiks izvēlēta, saskaņojot ar grupu.
  3. Dejas teātris meitenēm vecumā no 4 – 6 gadiem un no 7 – 10 gadiem. Bezmaksas atvērtā nodarbības 11. novembrī! Nodarbību grafiks – no 4 – 6 gadiem sestdienās plkst. 13:00, no 7 – 10 gadiem pirmdienās plkst. 16:00 un sestdienās plkst. 14:00.
  4. ZUMBA Kids meitenēm un zēniem vecumā no 7 – 11 gadiem. Dejas fitnesa programma uz populāro latīņamerikāņu ritmu pamata. Bezmaksas atvērtā nodarbība 24. novembrī plkst. 16:00! Nodarbību grafiks – otrdienās un piektdienās plkst. 16:00, no 2018. gada arī sestdienās plkst. 18:00.
  5. ZUMBA Kids Jr. meitenēm un zēniem vecumā no 4 – 6 gadiem. Dejas fitnesa programma uz populāro latīņamerikāņu ritmu pamata. Bezmaksas atvērtā nodarbība 1. decembrī plkst. 17:00! Nodarbību grafiks – piektdienās plkst. 17:00; otra diena tiks izvēlēta, saskaņojot ar grupu.

Mēs atrodamies pašā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 24 (starp Tērbatas un K.Barona). Iepriekšēja pierakstīšanās ir obligāta! Tālrunis 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com.

Novembrī Jūs varat ierasties uz BEZMAKSAS ievadnodarbību mūsu studijā un iegādāties abonementu tālākajām nodarbībām ar 20% atlaidi!

8 nodarbības – 32€ (parastā cena 40€)
6 nodarbības – 26,50€ (parastā cena 33€)
4 nodarbības – 18,50€ (parastā cena 23€)

Deju studija ELMIRA ir izveidota 2006. gadā, un tās mākslinieciskā vadītāja ir profesionāla horeogrāfe, pasniedzēja un dejotāja – Elmira (Jeļena Šilenkova). Ik gadu studija organizē vismaz 3 audzēkņu atskaites koncertus, kā arī deju konkursus, labdarības koncertus un sadarbības projektus ar citu mākslas veidu ietveršanu. Studijas audzēknes ir konkursu balvu ieguvējas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Mēs piedāvājam speciālu programmu, kura der jaunākā skolas vecuma bērniem. Apmācība palīdz attīstīt horeogrāfijas iemaņas, nostiprina dažādas muskuļu grupas, palīdz izjust savu ķermeni, izteikt emocijas dejā. Bērni no agra vecuma uzstājas uz skatuves un piedalās deju projektos, festivālos, konkursos, atskaites koncertos. Iestudējot horeogrāfiskus priekšnesumus un iegaumējot secīgu kustību virknes, bērns mācās mijiedarboties ar citiem bērniem un izrāda radošu aktivitāti. Katra meitenīte ar prieku piemērīs sev austrumu princeses tēlu.

Mūsu mērķi deju apmācībā:
– fiziskā attīstība atbilstoši bērna vecumposma īpatnībām;
– radošo spēju attīstīšana;
– māksliniecisko spēju attīstīšana;
– bērna adaptācija sociālajā vidē un komunikācijas spēju attīstīšana;
– dzīvesprieka, apmierinājuma un veselīga dzīvesveida veicināšana ceļā uz bērna laimi tālākajos dzīves gados.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment