Studija 

Atvērto durvju diena 26. augustā

Svētdien, 26. augustā – ATVĒRTO DURVJU DIENA! Aicinām visas interesentes iepazīties ar studiju “Elmira” un tās pasniedzējām, BEZ MAKSAS apmeklējot vēderdeju nodarbību iesācējiem no nulles vai deju nodarbību Šakiras stilā, kā arī noskatīties audzēkņu paraugdemonstrējumus un uzzināt sīkāku informāciju par studijas darba grafiku, cenām un koncertiem.

Austrumu deju studija “Elmira” – lielākā šī deju novirziena skola Latvijā – aicina uz nodarbībām meitenes un sievietes bez vecuma un sagatavotības līmeņa ierobežojumiem. Mēs palīdzēsim piemeklēt tieši Jums atbilstošu grupu! DEJAS – tās ir veselība, skaistums, grācija un labs noskaņojums ne tikai uz skatuves, bet arī ikdienas dzīvē.

Šajā pasākumā varēsiet arī AR 20% ATLAIDI iegādāties savu pirmo abonementu nodarbībām studijā “Elmira” un saņemt PĀRSTEIGUMA DĀVANU.

8 nodarbības – 35€ (parastā cena 44€)
6 nodarbības – 29€ (parastā cena 36€)
4 nodarbības – 21€ (parastā cena 26€)

Norises vieta: Rīga, Lāčplēša iela 24 (studijas telpas 6. stāvā). Iepriekšēja pierakstīšanās ir obligāta, jo vietu skaits ir ierobežots! Kontakti reģistrācijai: tālr. 28320338, elmirashow@gmail.com.

Pasākuma PROGRAMMA:

10:30
Deju treneru prezentācija

10:45
Vēderdeju nodarbība iesācējām no nulles (zāle #1)
Nodarbība “Šakira” iesācējām (zāle #2)

11:45-12:30

Kopīga TĒJAS DZERŠANA un audzēkņu paraugdemonstrējumi (zāle #1)

Līdzīgi raksti

Leave a Comment