Studija 

Jaunas grupas: Shakira dance / austrumu dejas

Uzņemam meitenes 11-15 gadu vecumā jaunās nodarbību grupās: 1) Shakira dance; 2) austrumu dejas.

Jūs gaida interesantas un dinamiskas nodarbības, draudzīgs kolektīvs un individuāla treneru pieeja katrai audzēknei, kā arī aktīva piedalīšanās koncertos, festivālos un konkursos Latvijā un aiz tās robežām.

Programmā paredzēta vispārīgā sagatavošana, austrumu dejas, folkloras un šovu iestudējumi. Atklātā bezmaksas ievadnodarbība – 23. augustā plkst. 17:00! Turpmākais nodarbību grafiks: Shakira dance otrdienās plkst. 16:00 un ceturtdienās plkst. 17:00, austrumu dejas otrdienās un piektdienās plkst. 19:15.

Atklātās nodarbības laikā Jūs varēsiet iegādāties tālāko nodarbību abonementu ar 20% atlaidi! Tas nozīmē, ka par 8 nodarbībām (bez derīguma termiņa) parasto 40 EUR vietā maksāsiet tikai 32 EUR.

Mūs varēsiet atrast pašā Rīgas centrā – Lāčplēša ielā 24 (starp Tērbatas un Kr. Barona ielām). Iepriekšēja pierakstīšanās ir obligāta! Kontakttālruņi: 28320338, 23202590 / e-pasts elmirashow@gmail.com.

Deju studija ELMIRA ir izveidota 2006. gadā, un tās mākslinieciskā vadītāja ir profesionāla horeogrāfe, pasniedzēja un dejotāja – Elmira (Jeļena Šilenkova). Ik gadu studija organizē vismaz 3 audzēkņu atskaites koncertus, kā arī deju konkursus, labdarības koncertus un sadarbības projektus ar citu mākslas veidu ietveršanu. Studijas audzēknes ir austrumu deju konkursu balvu ieguvējas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ukrainā, kā arī horeogrāfijas konkursu uzvarētājas arī Krievijā, Gruzijā un Spānijā.

Deju nodarbības palīdz attīstīt horeogrāfijas iemaņas, nostiprina dažādas muskuļu grupas, palīdz izjust savu ķermeni, izteikt emocijas dejā. Meitenes no agra vecuma uzstājas uz skatuves un piedalās deju projektos, festivālos, konkursos, atskaites koncertos. Iestudējot horeogrāfiskus priekšnesumus un iegaumējot secīgu kustību virknes, mācāmies mijiedarboties ar kolektīvu un izrādīt radošu aktivitāti.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment