Studija 

Jaunas atlaides!

Studija ELMIRA piedāvā Kaukāza deju nodarbību iesācējiem ar 60% atlaidi!

Piedāvājam gan sieviešu, gan vīriešu nodarbību grupu – ievadnodarbībā par 3 EUR (parastā cena 8 EUR) Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu studiju un tās pasniedzējiem, uzzināt nodarbību grafiku, cenas un informāciju par paredzētajiem koncertiem. Tāpat Jums būs iespēja iegādāties tālāko nodarbību abonementu ar 20% atlaidi un turklāt saņemt dāvanu – bezmaksas ielūgumu uz deju kolektīva ELMIRA SHOW koncertu 30. septembrī.

Ievadnodarbība notiks studijā ELMIRA, Lāčplēša ielā 24 – svētdien, 23. septembrī. Nodarbība sievietēm paredzēta plkst. 10:00, bet vīriešiem plkst. 11:00. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits ierobežots – studijas tālr. 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com.

Jūs gaida draudzīgs kolektīvs, pēc izvēles iespēja uzstāties uz labākajām skatuvēm, kā arī iespēja nodarboties ar dejām personīgās attīstības labad (bez uzstāšanās); slodze tiks piemērota Jūsu sagatavotības līmenim un mērķiem.

Tāpat aicinām uz nodarbībām bērnus no 7 gadu vecuma! Nodarbības vadīs pieredzējis pedagogs ar profesionālu klasisko bāzi, kurš regulāri piedalās apmācībās Gruzijā, tāpat norisināsies starptautisku pedagogu un kultūras nesēju meistarklases.

Abonementu iegāde ar atlaidi:

6 nodarbībām – 29 EUR (parasti 36 EUR)

4 nodarbībām – 21 EUR (parasti 26 EUR)

Līdzīgi raksti

Leave a Comment