Studija 

Jauns gads – jaunas izdevības!

Deju studija ELMIRA piedāvā Kaukāza deju nodarbību iesācējiem BEZ MAKSAS – tikai 13. janvārī plkst. 11:00!

Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu studiju un tās pasniedzējiem, uzzināt nodarbību grafiku, cenas un informāciju par paredzētajiem koncertiem. Tāpat Jums būs iespēja iegādāties tālāko nodarbību abonementu ar 20% atlaidi un turklāt saņemt dāvanu – bezmaksas ielūgumu uz deju kolektīva ELMIRA SHOW koncertu 27. janvārī.

Ievadnodarbība notiks studijā ELMIRA, Merķeļa ielā 13 (Rīgas Latviešu biedrības namā – ieeja no pagalma, 1. stāvs) – svētdien, 13. janvārī plkst. 11:00. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits ierobežots – studijas tālr. 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com.

Jūs gaida draudzīgs kolektīvs, pēc izvēles iespēja uzstāties uz labākajām skatuvēm, kā arī iespēja nodarboties ar dejām personīgās attīstības labad (bez uzstāšanās); slodze tiks piemērota Jūsu sagatavotības līmenim un mērķiem.

Nodarbības pieaugušiem turpmāk būs trešdienās pkst. 19:00 un svētdienās plkst. 11:00.
Tāpat aicinām uz nodarbībām bērnus no 7 gadu vecuma! Bērnu grupa dejos no 20. janvārā svētdienās plkst. 10:00.
Nodarbības vadīs pieredzējis pedagogs ar profesionālu klasisko bāzi, kurš regulāri piedalās apmācībās Gruzijā, tāpat norisināsies starptautisku pedagogu un kultūras nesēju meistarklases.

Abonementu iegāde ar atlaidi:
6 nodarbībām – 29 EUR (parasti 36 EUR)
4 nodarbībām – 21 EUR (parasti 26 EUR)

Līdzīgi raksti

Leave a Comment