Studija 

Laba ziņa iesācējām un turpinātājām :)

Austrumu deju studija ELMIRA organizē audzēkņu uzņemšanu jaunās bērnu un pieaugušo – iesācēju grupās, kā arī aicina pievienoties audzēknes jau esošajām grupām.

Grupas iesācējām no nulles, pieaugušo kategorija – otrdienās plkst. 17:30 un ceturtdienās plkst. 17:00 Rīgā, Dzirnavu ielā 102a // trešdienās plkst. 19:20, sestdienās plkst. 11:00 un svētdienās plkst. 18:00 Rīgā, Merķeļa ielā 13.

Grupa 45+ – otrdienās un piektdienās plkst. 17:00 Rīgā, Merķeļa ielā 13.

Pilns nodarbību grafiks pieejams mājaslapā, kā arī varam to nosūtīt uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Regulārās nodarbībās 2 reizes nedēļā Jūs varēsiet apgūt bāzes tehnikas kursu 3 mēnešu laikā, un tad Jums būs iespēja pāriet uz pieredzējušāku audzēkņu grupu.

Deju nodarbības palīdzēs Jums atslābināties pēc darba dienas vai noderīgi pavadīt brīvdienu, uzlabot savu fizisko stāvokli, padarīt ķermeni plastiskāku un tvirtāku, kā arī izpaust savu radošo potenciālu, komunicēt ar domubiedriem patīkamā vidē. Ja Jūs tas interesē, ar laiku būs arī iespējas piepildīt savu sapni par uzstāšanos uz skatuves. Deju nodarbības kā nekas cits padarīs Jūs pašu enerģiskāku, bet Jūsu dzīvi – spilgtāku.

Mūsu studija atrodas pašā Rīgas centrā, studijas pamatzāle – Merķeļa ielā 13 (Rīgas latviešu biedrības namā – 300. telpa), bet papildus nodarbības notiek Dzirnavu ielā 102a (ieeja no pagalma).

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

CENAS:

Izmēģinājuma nodarbība – 4 EUR

1 nodarbība – 8 EUR

4 nodarbības (beztermiņa abonements) – 26 EUR

6 nodarbības (termiņš – 6 nedēļas) – 36 EUR

8 nodarbības (termiņš – 4 nedēļas) – 44 EUR

Līdzīgi raksti

Leave a Comment