Studija 

Vai Tu meklē harmoniju ar ķermeni un apkārtējo vidi?

Jaunums! Studija ELMIRA organizē pieteikšanos jaunai grupai – Cigun nodarbībām visiem interesentiem!

Aicinām Jūs apmeklēt izmēģinājuma nodarbību piektdien, 22. martā plkst. 19:00; dalības maksa tikai 2 EUR! Adrese: Rīgas latviešu biedrības nams (Merķeļa ielā 13, ieeja no pagalma, 1. stāvā).

Tās ir nodarbības visiem, kuri vēlas katru dienu dzīvot ar baudu, labu pašsajūtu un harmoniju ar sevi un apkārtējo vidi. Vecuma ierobežojumu dalībai grupā nav. Nodarbības vadīs Cigun skolas “Saules ceļš” instruktore Nataļja Džurilo.

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits grupā ir ierobežots. Tālrunis 28320338, e-pasts elmirashow@gmail.com.

Cigun – tā ir ķīniešu izstrādāta vingrošana veselības stiprināšanai (Ci – enerģija, Gun – darbs). Nodarboties ar Cigun var jebkurš cilvēks, kuram ir vēlme uzlabot savu veselību un iemācīties dzīvot harmonijā ar savu ķermeni. Neskatoties uz savu ārējo vienkāršību, šai praktikai piemīt augsti efektivitātes rādītāji, kuri ir pierādīti daudzu tās pastāvēšanas gadsimtu laikā. Cigun pozitīvais iespaids ir praktiski bezgalīgs, galvenais ir regulāra praktika, viss ir Jūsu rokās!

Nodarbību maksa: 22. martā 2 EUR un 10% atlaide abonementa iegādei. Vienas nodarbības cena – 6 EUR, abonements 4 nodarbībām – 20 EUR.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment