Studija 

Dejas plastika: nodarbība par 1 Eur!

Studija ELMIRA piedāvā sevišķu vasaras akciju 27. jūlijā – vēderdeju nodarbību iesacējām “no nulles” tikai par 1 EUR! Nodarbības tēma būs “Austrumu dejas plastika”. Vecumam un iepriekšējās sagatavotības līmenim nav nozīmes. Izmeģinājuma nodarbība notiks no plkst. 11:10 – 12:10, iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Līdzi jāņem ērts apģērbs un zeķītes.

Studijas adrese: Rīgas Latviešu biedrības nams Merķeļa ielā 13 (ieeja caur vārtiem blakus veikalam “Laima”, 4. stāvs). Tālrunis 28320338, elmirashow@gmail.com (Jeļena Šilenkova).

JAUNUMS – turpmāk austrumu deju studijā ELMIRA visām iesācēju grupām tiek piemērota kursu apguves sistēma. Tas nozīmē, ka Jūs gaida 6 apmācību programmas par dažādām tēmām; katra kursa garums ir 8 nodarbības. Jūs varat apmeklēt vienu kursu un pēc tam paņemt pārtraukumu, bet vēlāk atkal atgriezties. Tādā veidā apmācību grafiks kļūst ērtāks, lai Jūs to varētu saskaņot ar savu ikdienu, bet vienlaikus arī produktīvāks, jo aktīvo apmācību laikā nodarbību apmeklējums būs regulārāks. Protams, tāpat Jūs varat arī apmeklēt nodarbības ar pilnu regularitāti un apgūt kursus pēc kārtas, vienu pēc otra.

Jaunā apmācību kursa tēma būs “Plastika austrumu dejā”. Nodarbības notiks sestdienās no plkst. 11:10 līdz 12:10 periodā no 3. augusta līdz 21. septembrim. Nodarbībās mēs apgūsim plastikas pamatelementus vēderdejās – t.s. viļņus, astotniekus, apļus u.c., kā arī skaistas dejas kustību sasaistes uz plastisko elementu pamata. Kursa saturā tāpat ietilpst vingrinājumi ķermeņa stājas veidošanai, austrumu deju bāzes tehnika, vingrinājumi roku, kāju un muguras stiprināšanai, kas veicina muskuļu “korsetes” nostiprināšanos. Tas viss kopā lieliski sagatavos Jūsu ķermeni dejošanai!

Pēc 2-3 kursu beigšanas Jūs, ja vēlaties, varat pāriet uz jebkuru turpinātāju grupu pastāvīgām nodarbībām ar studijas abonementu vai palikt kursu sistēmā.

Cenas:
līdz 27. jūlijam – 40 Eur
līdz 31. jūlijam – 44 Eur
no 1. augusta – 56 Eur

Ja Jūs vēlaties vispirms iepazīties ar kursu un pasniedzēju, Jums tāpat ir iespēja vispirms apmeklēt vienu no divām pirmajām kursa ievadnodarbībām, maksājot par to 10 Eur. Ja Jums iepatiksies un Jūs vēlēsieties turpināt apgūt šo kursu, Jūs varēsiet piemaksāt starpības summu un pabeigt kursu (protams, šajā gadījumā uz Jums gan attieksies kursa pilnā maksa – 56 Eur).

Nu, un vēl kāds patīkams bonuss – visām audzēknēm, kas būs apmeklējušas vismaz 6 no 8 kursa nodarbībām, tiks DĀVANA: video ar deju kustību sasaistēm un izmantojamās mūzikas saraksts personīgai lietošanai!

Līdzīgi raksti

Leave a Comment