Studija 

Deja ar lakatu: 60% atlaide!

Studija ELMIRA piedāvā sevišķu vasaras akciju 5. augustā – vēderdeju nodarbību iesacējām “no nulles” ar 60% atlaidi tikai par 4 EUR (pilna cena 10 EUR)! Nodarbības tēma būs “Deja ar lakatu”. Vecumam un iepriekšējās sagatavotības līmenim nav nozīmes. Izmeģinājuma nodarbība notiks pirmdien 5. augustā no plkst. 19:30 – 20:30, iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Līdzi jāņem ērts apģērbs un zeķītes.

Studija atrodas Rīgas centrā: Strēlnieku 15, ieeja no pagalma. Tālrunis 28320338, elmirashow@gmail.com /facebook: Jelena Shilenkova

Austrumu deju studijā ELMIRA visām iesācēju grupām tiek piemērota kursu apguves sistēma. Tas nozīmē, ka Jūs gaida 6 apmācību programmas par dažādām tēmām; katra kursa garums ir 8 nodarbības. Jūs varat apmeklēt vienu kursu un pēc tam paņemt pārtraukumu, bet vēlāk atkal atgriezties. Tādā veidā apmācību grafiks kļūst ērtāks, lai Jūs to varētu saskaņot ar savu ikdienu, bet vienlaikus arī produktīvāks, jo aktīvo apmācību laikā nodarbību apmeklējums būs regulārāks. Protams, tāpat Jūs varat arī apmeklēt nodarbības ar pilnu regularitāti un apgūt kursus pēc kārtas, vienu pēc otra.

Jaunā apmācību kursa tēma būs “Deja ar lakatu”. Nodarbības notiks pirmdienās plkst. 19:30 un ceturtdienās plkst. 19:45 periodā no 5. līdz 29. augustam. Nodarbībās mēs apgūsim gan deju ar lakatu, gan pamatelementus vēderdejās. Kursa saturā tāpat ietilpst vingrinājumi ķermeņa stājas veidošanai, austrumu deju bāzes tehnika, vingrinājumi roku, kāju un muguras stiprināšanai, kas veicina muskuļu “korsetes” nostiprināšanos. Tas viss kopā lieliski sagatavos Jūsu ķermeni dejošanai!

Pēc 2-3 kursu beigšanas Jūs, ja vēlaties, varat pāriet uz jebkuru turpinātāju grupu pastāvīgām nodarbībām ar studijas abonementu vai palikt kursu sistēmā.

Cenas:
līdz 5. augustam – 40 Eur
no 6. augusta – 56 Eur vai 10 eiro par 1 nodarbību

Nu, un vēl kāds patīkams bonuss – visām audzēknēm, kas būs apmeklējušas vismaz 6 no 8 kursa nodarbībām, tiks DĀVANA: video ar deju kustību sasaistēm un izmantojamās mūzikas saraksts personīgai lietošanai!

Līdzīgi raksti

Leave a Comment