Studija 

Dejas bungu ritmos: akcija!

Studija ELMIRA piedāvā sevišķu vasaras akciju 27. augustā – vēderdeju nodarbību iesacējām “no nulles” tikai par 1 EUR (pilna cena 10 EUR)! Nodarbības tēma būs “Vēderdejas un bāzes bungu ritmi”. Vecumam un iepriekšējās sagatavotības līmenim nav nozīmes. Izmeģinājuma nodarbība notiks otrdien, 27. augustā, no plkst. 17:00 – 18:00, iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Līdzi jāņem ērts apģērbs un zeķītes.

Studijas atrodas Rīgas centrā: Strēlnieku ielā 15, ieeja no pagalma. Tālrunis 28320338, elmirashow@gmail.com, facebook: Jelena Shilenkova.

Austrumu deju studijā ELMIRA visām iesācēju grupām tiek piemērota kursu apguves sistēma. Tas nozīmē, ka Jūs gaida vairākas apmācību programmas par dažādām tēmām; katra kursa garums ir 8 nodarbības. Jūs varat apmeklēt vienu kursu un pēc tam paņemt pārtraukumu, bet vēlāk atkal atgriezties. Tādā veidā apmācību grafiks kļūst ērtāks, lai Jūs to varētu saskaņot ar savu ikdienu, bet vienlaikus arī produktīvāks, jo aktīvo apmācību laikā nodarbību apmeklējums būs regulārāks. Protams, tāpat Jūs varat arī apmeklēt nodarbības ar pilnu regularitāti un apgūt kursus pēc kārtas, vienu pēc otra.

Jaunā apmācību kursa tēma būs “Vēderdejas un bāzes bungu ritmi”. Nodarbības notiks otrdienās plkst. 17:00 periodā no 3. septembra līdz 22. oktobrim. Nodarbībās mēs apgūsim pamatelementus un skaistas kustību kombinācijas bāzes arābu bungu ritmu pavadījumā. Kursa saturā tāpat ietilpst vingrinājumi ķermeņa stājas veidošanai, austrumu deju bāzes tehnika, vingrinājumi roku, kāju un muguras stiprināšanai, kas veicina muskuļu “korsetes” nostiprināšanos. Tas viss kopā lieliski sagatavos Jūsu ķermeni dejošanai!

Pēc 2-3 kursu beigšanas Jūs, ja vēlaties, varat pāriet uz jebkuru turpinātāju grupu pastāvīgām nodarbībām ar studijas abonementu vai palikt kursu sistēmā.

Cenas:
līdz 27. augustām – 40 Eur
līdz 30. augustām – 44 Eur
līdz 2. septembrim – 48 Eur
No 3. septembra – 56 Eur vai 10 eiro par 1 nodarbību

Nu, un vēl kāds patīkams bonuss – visām audzēknēm, kas būs apmeklējušas vismaz 6 no 8 kursa nodarbībām, tiks DĀVANA: video ar deju kustību sasaistēm un izmantojamās mūzikas saraksts personīgai lietošanai!

Līdzīgi raksti

Leave a Comment