Studija 

Sievišķības deja – Persiešu dejas ONLINE nodarbības

☀️ Aicinām Jūs uz Persiešu deju kursu iesācējām, kas notiks attālināti!

Bezmaksas ievadnodarbība notiks 27. oktobrī (trešdien) plkst. 18:00. Pieteikšanās pa e-pastu: elmirashow@gmail.com, norādot savu vārdu un nodarbības datumu. Papildus informācija arī pa tālr. 28320338.

Persiešu dejā tās dejotājai ir ļoti izteiksmīgas un plastiskas roku kustības. Dejotāja vairāk strādā ar ķermeņa augšējo daļu – pleciem, rokām, krūtīm, gurnu kustības ir mazas un piezemētas, soļi ir nelieli.

Šī deja ir sievietes spēka deja, kas sniedz relaksāciju, mieru un estētisku baudījumu; dejojot aktivizējas sievietes iekšējā pasaule. Ar persiešu dejas palīdzību ir iespējams lauzt blokus ķermenī un mazināt pārdzīvojumus, sievietes pēc nodarbības garīgi un fiziski jūtas daudz labāk.

💃 Kursu vadīs Elmira – austrumu deju studijas “ELMIRA” un profesionāla kolektīva “ELMIRASHOW” mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe.

Elmira uzskata, ka daba ikkatrai sievietei devusi grāciju, plastiku, sievišķību, un pasniedzēja uzdevums ir – atklāt un attīstīt šīs īpašības katrā audzēknē. Viņas pasniegšanas metodes pamats ir individuāla pieeja, jo visi mēs esam tik dažādi. Elmira atlasa visefektīvākos vingrinājumus un nodarbību rekomendācijas katrai audzēknei, izmantojot zināšanas ne tikai par austrumu dejām, bet arī citiem deju novirzieniem.

ℹ️ Par dalību kursā:

* Bezmaksas ievadnodarbība notiks 27. oktobrī (trešdien) plkst. 18:00. Pieteikšanas pa e-pastu: elmirashow@gmail.com, norādot savu vārdu un nodarbības datumu.

* Kurss notiks 03.11.2021-28.11.2021 – trešdienās un svētdienās plkst. 18:00.

* Nodarbības notiek tiešsaistē ZOOM platformā – videokamerai jābūt ieslēgtai, lai pasniedzēja varētu Jums palīdzēt pareizi izpildīt kustības nodarbības laikā.

* Dejošanai būs piemērota arī maza telpa, kurss ir pielagots dejošanai mājās.

* Apģērbs – sporta vai ērts apģerbs, zeķītes vai deju čības.

* Kursā ir iekļautas 8 nodarbības, katra nodarbība 1 stundu gara.

* Pēc izlaistas nodarbības var saņemt videoierakstu, pieeja videomateriāliem līdz 8. decembrim.

Kursa cena, apmaksājot līdz 31. oktobrim – 40 EUR, apmaksājot līdz 3. novembrim – 56 EUR, pēc kursa sākuma nebūs iespēju pievienoties grupai.

📞 Papildus informācija: tālr. 28320338.

🌺 Elmira 🌻

Līdzīgi raksti

Leave a Comment