Svētdien – studijas koncerts ar labdarības elementu

Svētdien vācam ziedojumus dzīvnieku aizsardzības fondam SAVE OUR LIFE – aicinām visus interesentus apmeklēt austrumu deju studijas ELMIRA organizēto labdarības akciju! 

Studijas ikgadējais atskaites koncerts notiks 18. decembrī no pl.17:00 līdz 20:00 Kultūras centrā “Imanta” (Anniņmuižas bulvārī 29). Biļetes skatītājiem līdz 17. decembrim – 2 Ls, koncerta dienā – 3 Ls. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Programmā – aizejošā gada labākās dejas un jauni uzvedumi! Uzstājas studijas ELMIRA audzēknes un pasniedzējas, kā arī aicinātie viesi! Pārsteigumus un svētku noskaņojumu garantējam!

Ziedot dzīvnieku aizsardzības fonda vajadzībām var: SUŅU BARĪBU (vēlams iegādāties pusprofesionālo un profesionālo barību, kas tiek pārdota zooveikalos, vai DOGO prečuzīmes barību, kas tiek tirgota arī lielveikalos) un KĀRUMUS, suņu ROTAĻLIETAS, suņu PAVADAS un KAKLASIKSNAS, kā arī, protams, NAUDAS ziedojumus.

Ziedojumus pilnīgi noteikti pieņemsim koncerta laikā Kultūras centrā “Imanta”, taču līdz 16. decembrim ziedojumus var nest arī uz ELMIRAS studiju – no pirmdienas līdz ceturtdienai 16:30-21:00, piektdien 17:30-21:00, sestdien 12:00-13:00 vai citā laikā, iepriekš vienojoties pa tālr. 28320338.

www.elmirashow.lvwww.solfonds.lvwww.gudraissuns.lv

Līdzīgi raksti

Leave a Comment