Tribal & Strip plastic meistarklases

Austrumu deju studija ELMIRA aicina apmeklēt Ramintas (Lietuva) meistarklases par Tribal un Strip-plastikas tēmām.

28. janvāris (sestdiena)
13:00-14:30 Tribal meistarklase (tehnika) – 11 Ls
15:00-17:00 Tribal meistarklase (horeogrāfija) – 11 Ls
20:00 Ballīte ar paraugpriekšnesumiem (vieta tiek precizēta)

29. janvāris (svētdiena)
13:00-14:30 Strip-plastikas meistarklase (tehnika, strečings) – 11 Ls
15:00-17:00 Strip-plastikas meistarklase (horeogrāfija) – 11 Ls

ATLAIDES:
abonements 2 nodarbībām maksā 20 Ls, 4 nodarbībām 38 Ls.

Maksājot pēc 25. janvāra, cena pieaug par 3 Ls katrai nodarbībai.

Meistarklases notiks studijas ELMIRA telpās – E. Birznieka-Upīša ielā 4 (ieeja no Satekles ielas).

Reģistrācija un informācija: tālr. 28320338 & elmirashow@gmail.com. Iepriekšēja pierakstīšanās uz meistarklasēm obligāta, jo vietu skaits ierobežots!

Tribal – viens no jauniem deju virzieniem, kas balstīts uz austrumu dejas plastikas elementiem, taču vienlaikus ietver kustības no vēl vairākiem desmitiem deju veidu un virzienu. Šī ir sievišķā spēka un neatkarības, seksualitātes dzīļu un iekšējās brīvības deja-meditācija.

Strip-plastika izskatās atklāta, skaista un dabiska, taču vienlaikus pastāv smalka robeža, kuru nedrīkst pārkāpt. Strip-plastika ir pats sievišķīgākais deju aerobikas virziens, kas apvieno valdzinājuma mākslu ar klasiskās, mūsdienu, balles deju horeogrāfijas un aktiermākslas kustību klāstu. Ļoti bieži daudzi jauc strip-plastika ar striptīzu, taču tie ir tomēr atšķirīgi virzieni – striptīzā skatītāja savaldzināšana notiek ar izģērbšanās palīdzību, bet erotiskajā strip-plastikā tieši caur pašu deju, tās atbrīvotajām, atklātajām un kaislīgajām kustībām.

Raminta ir ieguvusi bakalaura grādu Fizkultūras Akadēmijā un šobrīd vada deju studiju „Muna Dance” Paņevežā (Lietuva), kur mācās dejot dažādos deju stilos visi, no pirmskolas vecuma bērniem līdz pieaugušajiem. Ramina ir ļoti daudzšķautņaina dejotāja, viņa pastāvīgi eksperimentē ar deju.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment