Lūgums palīdzēt!

Atceraties vēl mūsu sabiedrotos – suņu draugus, kas piedalījās Ziemassvētku koncertā? Lūk, ko man uzrakstīja viņu pārstāve Jūlija – varbūt arī Jūs varat viņai sniegt palīdzīgu roku!

Labdien! Vēršos pie Jums ar palīdzības lūgumu – atbalstīt ideju un palīdzēt ar realizāciju. Tā ir ideja, kas varētu patikt visiem suņumīļiem! Projekts var būt ne tikai interesants, bet arī noderīgs tiem, kas domā par suņa iegādi un vēlas iepazīt šos dzīvniekus tuvāk.

Kā jau zināms, Juglas suņu patversme ir pārcēlusies uz jaunajām telpām (“Labās mājās”); vecā patversmes teritorija ir palikusi brīva. Esmu nostrādājusi tur daudzus gadus, neskaitāmi cilvēki laika gaitā iepazinuši šo teritoriju, daudz pavadījuši tur laiku, citi pat ir izauguši tur! Tāpēc gribas tomēr turpināt un teritoriju arī turpmāk izmantot lietderīgi – tā nu radusies ideja izveidot tur sociāli aktīvu vietu, kur suņiem un viņu saimniekiem vienmēr būtu atvērtas durvis.

Teritorija ir nožogota – ideāli! Tā būtu vieta, kur var atbraukt ciemos un baudīt jauku atmosfēru, pavasari, vasaru un rudeni… Vieta tur tiešām ir zaļa, tuvu pilsētai. Šajā vietā varēs dabūt kādu profesionāļa konsultāciju (audzināšanas, uzvedības jautājumā) vai vienkārši padzīvoties suņu kompānijā. Vai sarīkot jautru saimnieku un suņu tusiņu 🙂

Iespējams, kādam varēsim arī palīdzēt – pieskatot dzīvnieku uz pāris stundām, ja ir nepieciešams kaut kur izskriet un gribas, lai suns pa to laiku padzīvojas labā kompānijā (uztaisīsim sava veida suņu pieskatīšanas rotaļlaukumu). Mēs sniegsim ne tikai kinologu, bet arī psihologa konsultācijas (kad ģimenē ir vajadzīgs lēmums, kādu dzīvnieku labāk iegadāties bērnam, mīluļa zaudēšanas gadījumā – kā ar to tikt galā, u.c.). Šeit varēs arī vienkārši paspēlēties ar savu suni, atpūsties. Mēs domājam organizēt šajā vietā arī ģimenes dienas. Noteikti aicināsim pievienoties dažādas dzīvniekmīļu organizācijas ar savām idejām un domām!

Bet, lai to ideju realizētu pilnībā, šobrīd ir nepieciešama Jūsu palīdzība – ir jāatjauno ūdensvads (sūkņi, caurules utt.), jākompensē logi un jāpielabo nožogojums, kas vietām sagāzies. Jāuzstāda arī atkritumu tvertnes un tualete. Tātad, lai šis projekts uzsāktu savu darbu, sākotnēji ir nepieciešami līdzekļi – 200 Ls. Fondam “Save Our Life”, kura darbiniece esmu un kurš palīdzēs organizēt šo projektu, šobrīd tādas naudas NAV!

LŪDZU TEVI PALĪDZĒT MAN! JA VISS IZDOSIES UN PA VISIEM VARĒSIM SAVĀKT ŠOS LĪDZEKĻUS – TAD ZINI, KA ŠAJĀ VIETĀ BŪS GAIDĪTI VISI, ARĪ TU! Gaidu Jūsu atbalstu un ari labprāt izlasītu Jūsu domas par šo ideju! PALDIES! Konta informācija dota zemāk.

Būsim ļoti pateicīgi par palīdzību. Veicot maksājumus, visu informāciju (fonda nosaukumu un konta Nr.) jāievada ar roku, kopēt nedrīkst, banka nenolasa informāciju un parādās uzraksts, ka konta numurs ievadīts nepareizi vai tāda konta nav. Lūdzu, ievadiet dažas zīmes ar roku, un Jūsu palīdzība sasniegs adresātu!

Jūlija Bogomolova

Fonds “SAVE OUR LIFE”
Reģ. № 40008184810
Konts Swedbank LV44НАВА0551031778753
Norādiet – Draudzīgai suņu vasarnīcai (laukumam)

Līdzīgi raksti

Leave a Comment