Labdarības koncerts – palīdzēsim četrkājaiņiem!

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu ikgadējo ziemas sezonas labdarības koncertu – tas šoreiz norisināsies sadarbībā ar Juglas dzīvnieku patversmi. Koncertā piedalīsies austrumu deju grupa “Elmira Show”, studijas “Elmira” audzēknes un pasniedzējas, kā arī eksperimentālās dejas projekts “Fusion Kin”. Tāpat Jūs gaida svētku noskaņojums, Salatētis ar dāvanu maisu un citi pārsteigumi!

Pasākums norisināsies 14. decembrī kultūras centrā “Imanta” (Anniņmuižas bulv. 29). No 18:00 ar solo priekšnesumiem uzstāsies studijas audzēknes, bet no 19:00 sāksim koncerta pamatprogrammu. Ielūgumi iepriekš nopērkami pie studijas “Elmira” pasniedzējām un uz vietas koncerta dienā (ielūguma cena Ls 4 – bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas).

Juglas dzīvnieku patversmes uzdevums ir rūpes par dzīvniekiem, kas palikuši bez pajumtes, piedalīšanās normatīvo dokumentu izstrādē bezpajumtes dzīvnieku aizsardzībai un sodīšanai par nežēlīgu attieksmi pret tiem. Organizācija piedalās un pati organizē pasākumus, kuri vērsti uz bezpajumtes dzīvnieku problēmu risināšanu.

Kā katrs no mums var palīdzēt?

* Informāciju par to, kā veikt naudas ziedojumus patversmei, Jūs varat atrast tās mājaslapā.

* No 12. novembra līdz 13. decembrim Jūs varat atnest savu ziedojumu uz studiju “Elmira” (E. Birznieka-Upīša ielā 4, ieeja no Satekles ielas), iepriekš vienojoties par laiku pa tālruni 28320338. Tā var būt suņu barība un gardumi, pavadas, kakla siksnas, bļodiņas u.c. Iespējams, arī Jūsu četrkājainajam mīlulim ir citas nevajadzīgas lietas, kas var noderēt patversmei.

* Nāciet uz mūsu koncertu 14. decembrī – arī tur varēs ziedot patversmei gan naudas līdzekļus, gan barību un mantas.

Līdzīgi raksti

Leave a Comment