Dejas teātris “ELMIRA SHOW”

Piedāvājam iespēju sastādīt programmu no gataviem priekšnesumiem,
kā arī izveidot jaunu TEMATISKO ŠOVU tieši Jūsu pasākumam!

Gatavās programmas Jūsu svētkiem:

• ANDALŪZIJA

Arābi iekaroja Ibērijas pussalu un atveda sev līdzi augsta līmeņa kultūru, pārvēršot šo pasaules malu par plaukstošu valsti, bet Al-Andalūzijas tauta, kas radās no arābu, berberu, ebreju, spāņu un čigānu sajaukuma, radīja neatkārtojamu mūzikas kultūru, kurā piedzima flamenko. Programma “Andalūzija” – tas ir skaists šovs ar spāņu, čigānu un austrumu dejām.

• RIODEŽANEIRO KARNEVĀLS

Riodežaneiro karnevāls ir galvenais pilsētas pasākums un pasaulē vieni no lielākajiem svētkiem. Tā pamatā ir Melnās Āfrikas rituālo deju tradīcijas un nostaļģija pēc pasakainajiem venēciešu karnevāliem. Karnevāls Riodežaneiro – tas ir deju maratons, pēc skolu parādes noslēguma sākas improvizēts gājiens pa pilsētas ielām, kurā var pievienoties jebkurš interesents. Mēs aicinām Jūs ienirt karnevāla pēdējās dienas svinīgajā atmosfērā un padejot kopā ar mums! Programma “Riodežaneiro karnevāls” – tas ir spilgts šovs ar brazīliešu sambu, arābu motīviem Latīņamerikas ritmos un interaktīvu deju ar skatītājiem iekvēlinošas latīņamerikāņu mūzikas pavadījumā.

• KABARĒ

Šī ir dejas izrāde par mīlestību un šķiršanos. Programmā “Kabarē” ietilpst visiespaidīgākie šova priekšnesumi – to skaitā arī strip-plastika, džezs, tango, austrumi, bačata.

• 1000 un 1 NAKTS PASAKAS

Stāsts par persiešu karali Šahrijāru un viņa sievu, kuru sauca par Šeherezādi. Šis pasakainais šovs ietver sevī visspilgtākos šova priekšnesumus austrumu stilā – dejas ar zelta spārniem, svečturiem un svecēm, zobeniem, lakatiem un spieķiem, pāva deju, iekvēlinošiem bungu ritmiem u.c.

• HAVAJIEŠU DEJAS

Esat noguruši no ziemas un aukstuma? Aicinām Jūs iejusties vasarā – havajiešu deju šovā, kurā Jūs gaida vasarīgs noskaņojums, eksotiskas dejas, iekvēlinoši bungu ritmi un interaktīva deja ar skatītājiem.

• BOLIVUDA

Bolivuda – tas ir indiešu kino dejas stils. Šis šovs aiznesīs skatītājus uz tālo Indiju ar tās spilgtajiem audumiem, mirdzošajām rotām un jautrajām dejām.